Nederlands

Officiële prijskamp Oost-Vlaanderen - Oudenaarde - 20/09/2015

Hengstveulens van 1 jaar - Kleine maat
1Domien van 't SparrenhofImschoot Luc en Ignaece, Beervelde365I
2Nico de GuigniesVan Langenhove G., Zele369I
3Cesar van de HogenakkerVan Bogaert Christof, Temse373I
4Lander van de KrinkelwegImschoot Luc en Ignaece, Beervelde375I
5Cisse van de HogenakkerVan Bogaert Christof, Temse368I
Hengstveulens van 1 jaar - Middenmaat
1Jim van 't RoetaartVan Langenhove G., Zele376I
2Clement van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde379I
3Lauro van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde372I
4Perdido van 't ZevekootDe Graeve D. en Ch., Erpe-Mere374I
5Nestor van de KloosterdreefImschoot Luc en Ignaece, Beervelde370I
Hengstveulens van 1 jaar - Grote maat
1Leroi van de WaaienbergVan Langenhove G., Zele378I
2L'Espoir van de ParelhoeveVan Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem366I
3Victor van OoidonkCocquyt Julien, Deinze371I
4Pirlo van 't ZevekootDe Graeve D. en Ch., Erpe-Mere377I
5Guust van de MolenputDe Brabander Marnix, Evergem364II
Hengstveulens van 1 jaar - Kampioenschap
Jim van 't Roetaart   •   Van Langenhove G. & Van Riet D.
Merrieveulens van 1 jaar - Kleine maat
1Kitty van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde389I
2Koby van de NotaxhoevePoelman Paul, Destelbergen385I
3Agri Lotte van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde388I
4Britt van SternhovenStal Van Doorselaere, Drongen390I
5Clothilde van de LindenhoeveDe Boe Jan, Ophasselt387I
6Lieselot van 't Hof ter PerreVan Der Biest Jozef, Herzele383I
7Olivia van IssegemDe Paepe Karolien, Balegem384I
Merrieveulens van 1 jaar - Middenmaat
1Iris de la ValleeSterck Dirk & De Graeve Jens, Ninove393I
2Vea van OoidonkCocquyt Julien, Deinze380I
3Diana van de MalsemSucaet Simon, Lotenhulle386I
4Iris du MalametzVan Den Bossche Tom, Lebbeke396I
5Melissa van 't KeerkenhofGoessens Hein, Maarkedal395I
6Ella van de PuipaertZussen Cocquyt, Deinze St-M-L381I
7Orchidee van IssegemDe Paepe Karolien, Balegem397I
8Lima van Vollezele van Vlaams-BrabantLammens Daniel, Mere394I
Merrieveulens van 1 jaar - Grote maat
1Josje van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde400I
2Nina van de HommelheideVan Langenhove G., Zele382I
3Amelie van de BerghoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde399I
4Fenna van de SpoorwegSterck Dirk, Ninove Voorde398I
5Jana van TurkyenVinck Marcel, Nieuwkerken-Waas392I
6Aster van St-MartensZussen Cocquyt, Deinze St-M-L391I
Merrieveulens van 1 jaar - Kampioenschap
Iris de la Vallee   •   Sterck Dirk & De Graeve Jens
Merries van 2 jaar - Kleine maat
1Fleur van 't LanghofVan Langenhove G. - Weststrate, Zele411I
2Sarah van LuchterenStal Van Doorselaere, Drongen407I
3Iebe van Burst van Vlaams-BrabantImschoot Luc en Ignaece, Beervelde401I
4Jolie van 't LanghofVan Langenhove G., Zele405I
5Lente van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde404I
6Pia van RullegemCoppens Armand, Herzele403I
7Lena van 't KeuzegoedDesmet Jan, Nevele-Vosselare412I
Merries van 2 jaar - Grote maat
1Jella van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde414I
2Annelies van 't RoetaartZussen Cocquyt, Deinze St-M-L413I
3Belle van de BerghoeveBulteel-Pauwels Fam., Haasdonk409I
4Charlotte van 't SparrenhofGoossens Laurent, Merendree406I
5Camille van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde415I
6Mona van de KloosterdreefVanheule Gebr., Maldegem410I
7Chloe van 't SparrenhofCoppens Bart, Aalst408I
Merries van 2 jaar - Kampioenschap
Jella van de Boterhoeve   •   Imschoot Luc en Ignaece
Merries van 3 jaar - Kleine maat
1Lien van de Doore PlasVlaemynck Steven, Vosselare422I
2Charlotte van den EgelenbergSterck Dirk, Ninove Voorde428I
3Anneke van de LindenhoeveDe Boe Jan, Ophasselt418I
4Lisa van 't MerelandCamerlinck - Comeyne Maarten, Sleidinge424I
5Jeanne-Joyeuse van de ParelhoeveVan Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem425I
Merries van 3 jaar - Middenmaat
1Mischa van LuchterenStal Van Doorselaere, Drongen420I
2Valerie van de SpoorwegVan Hoorebeke Didier, Oosteeklo423I
3Shari van LuchterenStal Van Doorselaere, Drongen426I
4Ann van TurkyenVinck Marcel en Dirk, Sint-Niklaas421I
5Orpha van de BouwhoeveDe Graeve D. en Ch., Erpe-Mere429I
Merries van 3 jaar - Grote maat
1Bellisa van den EgelenbergSterck Dirk, Ninove Voorde432I
2Charlotte van 't SchoorkenshofBulteel-Pauwels Fam., Haasdonk430I
3Celeste van de BoterhoeveImschoot Luc en Ignaece, Beervelde433I
4Emma uit de StrobbelhoekVanheule Gebr., Maldegem427I
5Irene van de NotaxhoevePoelman Paul, Destelbergen431I
Merries van 4 jaar - Kleine maat
1Florence van de MolenputDe Brabander Annelies & Camerlinck Maarten, Evergem444I
2Amanda van 't SparrenhofBauters Frank, Ninove440I
3Idalie van HazelbeekVan Der Biest Hedwig, Aaigem435I
Merries van 4 jaar - Grote maat
1Ariane van LuchterenStal Van Doorselaere, Drongen438I
2Lelie van LuchterenStal Van Doorselaere, Drongen442I
3Ivita van HazelbeekVan Buggenhout Lutgarde, Erpe-Mere436I
Merries van 3 en 4 jaar - Kampioenschap
Ariane van Luchteren   •   Stal Van Doorselaere
Merries van 5 jaar - Kleine maat
1Agricole van LuchterenStal Van Doorselaere, Drongen449I
2Gwendoline van de SpoorwegVan Hoorebeke Didier, Evergem452I
3Harmonie van HazelbeekVan Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem445I
4Nadira van de KasteelhoekGoessens Hein, Maarkedal455I
5Mia van 't BoerkenshofVan Der Biest Jozef, Herzele446I
Merries van 5 jaar - Grote maat
1Noella van het KeiberghofVerwilst Eric, Deinze450I
2Greta van de MolenputDe Brabander Marnix, Evergem451I
3Kyra van IssegemDe Paepe Karolien, Balegem448I
*Fanny van de MolenputDe Brabander Marnix, Evergem453I
Merries van 6 jaar - Kleine maat
1Grace van HazelbeekVan Buggenhout Valère, Aaigem456I
2Roxanne van LuchterenStal Van Doorselaere, Drongen462I
3Angela van 't RavensgatCamerlinck Maarten, Sleidinge463I
4Roxanne van de KasteelhoekGoessens Hein, Maarkedal464I
Merries van 6 jaar - Grote maat
1Joyce van de BoterhoeveImschoot Luc en Marcel, Beervelde Lochristi457I
2Vera van de LeemputtenMouton Nils, Lovendegem460I
3Myrthe van den BeekkantCoppens Bart, Aalst458I
4Freya van de EyneakkerSea-Horse bvba, Deurle465I
Merries van 7 jaar
1Luna van LuchterenStal Van Doorselaere, Drongen468I
2Loes van 't RivierhofImschoot Luc en Ignaece, Beervelde466I
3Astrid uit de LindeBulteel-Pauwels Fam., Haasdonk467I
4Liezet van StuyvenbergTack Kevin, Nazareth469I
Merries van 8 jaar
1Jutta van 't ZevekootDe Graeve D. en Ch., Erpe-Mere474I
2Martha de BonheurDe Paepe Karolien, Balegem473I
Merries van 9 jaar
1Coby van HalfwegImschoot Marcel, Luc en Ignaece, Beervelde478I
2Danseuse van HazelbeekVan Buggenhout Lutgarde, Erpe-Mere476I
3Dhalida van HazelbeekVan Der Biest Hedwig, Aaigem475I
4Carmen van de MolenputDe Brabander Marnix, Evergem477I
Merries van 10 jaar en ouder
1Annelies van StuyvenbergSucaet Simon, Lotenhulle481I
2Fien van de NerenhoekhoeveMusschoot Ruben en Ludo, Olsene482I
3Elise van BoerkeshofVan Der Biest Jozef, Herzele480I
Merries - Kampioenschap
Coby van Halfweg   •   Imschoot Marcel, Luc en Ignaece
Reserve   •   Luna van Luchteren   •   Stal Van Doorselaere
Derde op tal   •   Annelies van Stuyvenberg   •   Sucaet Simon