Nederlands

Officiële prijskamp Oost-Vl - Oudenaarde - 18/09/2011

Hengstveulens van 1 jaar
1Milo van LuchterenImschoot Luc en Ignaece, Beervelde3I
2Menzo van de HeirhoeveVan Langenhove Eddy, Denderbelle4I
3Roel van de BoterhoeveImschoot Luc en Marcel, Beervelde Lochristi1I
4Duc de la HaineVan Langenhove Eddy, Denderbelle7I
5Louis van de MalouVerhulst Remi, Sint-Pauwels2II
Merrieveulens van 1 jaar - Grote maat
1Ellebelle van 't LanghofVan Langenhove Eddy, Denderbelle10I
2Lelie van de BoterhoeveImschoot Luc en Marcel, Beervelde Lochristi16I
3Dora van TurkeyenVinck Marcel, Nieuwkerken-Waas26I
4Marie van 't HeffenveldDe Vos Marleen en Rita, Lembeke19I
5Lorence van de BoterhoeveImschoot Luc en Marcel, Beervelde Lochristi15I
6Sonja van 't KeerkenhofBulteel-Pauwels Fam., Haasdonk18I
7Elegant de la ValleeCoppens Bart, Aalst21I
Merrieveulens van 1 jaar - Middenmaat
1Donna van de BoterhoeveImschoot Luc en Marcel, Beervelde Lochristi12I
2Elise de la ValleeDe Vos Marleen en Rita, Lembeke29I
3Agricole van LuchterenStal Van Doorselaere, Drongen25I
4Nadira van de KasteelhoekGoessens Hein, Maarkedal9I
5Wina van de LindenhoeveDe Boe Jan, Ophasselt17II
6Kato van de MerenhoekBackaert-Crucke Raf en Agnes, Brakel13II
Merrieveulens van 1 jaar - Kleine maat
1Wendy van StappershofGoossens Laurent, Lovendegem20I
2Harmonie van HazelbeekVan Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem31I
3Jasmine van LuchterenStal Van Doorselaere, Drongen27I
4Bliksie uit de GaversErnalsteen Cesar, Zele22I
5Floor van den BeekkantCoppens Bart, Aalst30II
6Mia de Court au BoisBackaert-Crucke Raf en Agnes, Brakel24II
Merrieveulens van 1 jaar - Kampioenschap
Ellebelle van 't Langhof   •   Van Langenhove Eddy
Merries van 2 jaar - Grote maat
1Joyce van de BoterhoeveImschoot Luc en Marcel, Beervelde Lochristi45I
2Pascaline van de BoterhoeveImschoot Luc en Marcel, Beervelde Lochristi41I
3Myrthe van den BeekkantCoppens Armand, Herzele44I
4Kim van KapelhofMusschoot Ruben en Achiel, Deinze36I
5Belle van den EgelenbergSterck Dirk, Ninove Voorde42I
6Roxanne van de KasteelhoekGoessens Hein, Maarkedal33I
7Emma van de Kleine HeideVan Bogaert Eric en Christof, Temse37I
8Linda van 't KorenhofRenaer Dries, Ophasselt118I
9Sibillie van 't ZandVinck Marcel, Nieuwkerken-Waas34I
10Lavita van 't ZevekootDe Vos Willy, Lembeke50II
Merries van 2 jaar - Kleine maat
1Roxanne van LuchterenStal Van Doorselaere, Drongen35I
2Grace van HazelbeekVan Buggenhout Valère, Aaigem47I
3Delice de la ValleeDe Vos Marleen en Rita, Lembeke48I
4Annelore van LuchterenStal Van Doorselaere, Drongen39I
5Nadia van MoerzekeVan Geyte Andreas, Moerzeke46I
6Arianne van St MartensZussen Cocquyt, Deinze St-M-L49I
7Layla van LuchterenStal Van Doorselaere, Drongen40I
8Lies van 't HeultjeVerhulst - Veldeman, Sint Pauwels43II
*Fanny van de NotaxhoevePoelman Paul, Destelbergen32I
Merries van 2 jaar - Kampioenschap
Joyce van de Boterhoeve   •   Imschoot Luc en Marcel
Merries van 3 jaar - Grote maat
1Vera van OoidonkCocquyt Julien, Deinze51I
2Astrid uit de LindeBulteel-Pauwels Fam., Haasdonk57I
3Verona van 't SparrenhofVan Deynze Arnold, Ursel59I
4Capucine de la ValleeBauters Frank, Ninove54I
5Luna van LuchterenStal Van Doorselaere, Drongen52I
6Vera van 't SparrenhofVan Deynze Arnold, Ursel60I
7Reine de la HaineZussen Cocquyt, Deinze St-M-L53I
8Zohra van LuchterenStal Van Doorselaere, Drongen61I
Merries van 3 jaar - Kleine maat
1Tessa van MalderenVan Langenhove E / Weststrate M, Denderbelle55I
2Fara van HazelbeekVan Buggenhout Anna, Drongen-Ressegem64I
3Fantasi van HazelbeekVan Buggenhout Anna, Drongen-Ressegem66I
4Una van de LindenhoeveDe Boe Jan, Ophasselt58I
5Udona van de LindenhoeveDe Boe Jan, Ophasselt65I
6Loes van 't RivierhofVerwilst Eric, Deinze62I
7Evita van de KleiputTindemans Ludo, Steendorp63I
Merries van 4 jaar - Grote maat
1Estell van MeldertDe Graeve D. en Ch., Erpe-Mere73I
2Agnes van het MeestershofPauwels Jozef, Melsele78I
3Elza van BoershofDe Vos Willy, Lembeke72I
4Titia van de LindenhoeveDe Boe Jan, Ophasselt70I
5Rani van de MolenputDe Brabander Koen, Evergem106I
Merries van 4 jaar - Kleine maat
1Kelly van LuchterenStal Van Doorselaere, Drongen75I
2Rani van 't SleewagenhofVan Bogaert Eric, Temse67I
3Virgini van BoerkeshofVan Buggenhout Lutgarde, Erpe-Mere79I
4Gella van de KloosterdreefVanheule Gebr., Maldegem76I
5Dina van de NotaxhoevePoelman Paul, Destelbergen68I
6Yvette van de StockFam. Vergauwen E & Oste M., Bazel (Kruibeke)71I
Merries van 3 en 4 jaar - Kampioenschap
Kelly van Luchteren   •   Stal Van Doorselaere
Merries van 5 jaar
1Juna van BerchemWatte Steven, Ninove83I
2Danseuse van HazelbeekVan Buggenhout Lutgarde, Erpe-Mere82I
3Coby van HalfwegImschoot Marcel, Luc en Ignaece, Beervelde81I
4Belle-Fleur van de MolenputDe Brabander Marnix, Evergem108I
5Dhalida van HazelbeekVan Buggenhout Anna, Drongen-Ressegem80I
6Carmen van de MolenputDe Brabander Marnix, Evergem107I
Merries van 6 jaar
1Micha van 't Hof ter WaeleSterck Dirk, Ninove Voorde85I
2Mita van de StockPauwels Jozef, Melsele88I
3Agri-Lotte van LuchterenStal Van Doorselaere, Drongen87I
4Petra van LuchterenStal Van Doorselaere, Drongen89I
5Tiene van de EgelenbergDe Graeve D. en Ch., Erpe-Mere86I
Merries van 7 jaar
1Rozalie van HoogbeemdPauwels Jozef, Melsele94I
2Julie van de BoterhoeveImschoot Luc en Marcel, Beervelde Lochristi91I
3Cynthia van de MolenputDe Brabander Marnix, Evergem109I
4Uma van 't Goed ter KaaksmeteTack Kevin, Nazareth95I
5Bianca van HazelbeekVan Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem97I
6Aprilia van de NotaxhoevePoelman Paul, Destelbergen92I
Merries van 8 jaar
1Agri-Anne van LuchterenStal Van Doorselaere, Drongen99I
2Sandra van 't KeerkenhofVergauwen Eugeen, Bazel98I
3Sara van de BouwhoeveVlaemynck Steven, Vosselare100I
4Orfa van 't SparrenhofVan Deynze Arnold, Ursel101I
Merries van 10 jaar en ouder
1Cora van 't BloemendalVan Buggenhout Valère, Aaigem102I
2Natasja van 't RavensgatImschoot Marcel, Luc en Ignaece, Beervelde103I
Merries - Kampioenschap
Micha van 't Hof ter Waele   •   Sterck Dirk
Hengsten met afstammelingen
Adel van HazelbeekVan Buggenhout Lutgarde, Erpe-Mere111I
Hengsten van 7 jaar en ouder
Adel van HazelbeekVan Buggenhout Lutgarde, Erpe-Mere
Tonic van 't GavershofImschoot Luc en Ignaece, Beervelde
Calas van 't DomineeshofPoelman Paul, Destelbergen
Buffalo van het KraayenhofCocquyt Julien, Deinze
Iwan van WooldinkDe Bourdeaud’Huy Cyr, Maarkedal
Peron van DedemImschoot Luc en Marcel, Beervelde Lochristi