Nederlands

Officiële prijskamp Oost-Vlaanderen - Oudenaarde - 19/09/2010

Hengstveulens van 1 jaar - Kleine maat
1Igor van 't MolenveldVan Langenhove Eddy, Denderbelle1I
2Ivan van 't ValleihofVan Langenhove Eddy, Denderbelle5I
3Cesar van de BoterhoeveImschoot Luc en Marcel, Beervelde Lochristi3I
4Goliath van 't MertenshofVan Langenhove Eddy, Denderbelle7I
5Grand Cru van HazelbeekVan Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem8II
Hengstveulens van 1 jaar - Grote maat
1Pommerol van den EgelenbergVan Langenhove Eddy, Denderbelle2I
2Flor van 't CleihofVan Langenhove Eddy, Denderbelle10I
3Boris van MeldertDe Croes Marc, Meldert4II
4Jacky van IssegemDe Paepe Karolien, Balegem9II
5Torben van 't GroenenbroekVerhulst - Veldeman, Sint Pauwels6II
Hengstveulens van 1 jaar - Kampioenschap
Igor van 't Molenveld   •   Van Langenhove Eddy
Merrieveulens van 1 jaar - Kleine maat
1Grace van HazelbeekVan Buggenhout Valère, Aaigem28I
2Emma van de Kleine HeideVan Bogaert Eric en Christof, Temse16I
3Layla van LuchterenStal Van Doorselaere, Drongen18I
4Roxanne van LuchterenStal Van Doorselaere, Drongen13I
5Gwendoline van LuchterenStal Van Doorselaere, Drongen21I
6Lavita van 't ZevekootDe Vos Willy, Lembeke30I
7Fiona van 't MerelandLammens Daniel, Mere20I
8Annelore van LuchterenStal Van Doorselaere, Drongen17I
9Arianne van St MartensCocquyt Daniel, Deinze St-M-L29II
Merrieveulens van 1 jaar - Grote maat
1Belle van den EgelenbergSterck Dirk, Ninove Voorde22I
2Pascaline van de BoterhoeveImschoot Luc en Marcel, Beervelde Lochristi19I
3Joyce van de BoterhoeveImschoot Luc en Marcel, Beervelde Lochristi26I
4Heidi van de Loze Eik HoeveVinck Patrick, Temse11I
5Diana de la ValleeDe Vos Willy, Lembeke27I
6Lotje van de SpoorwegVan Hoorebeke Maurice en zoon, Evergem12I
7Myrthe van den BeekkantCoppens Armand, Herzele25I
8Kim van KapelhofMusschoot Ruben en Ludo, Olsene14I
9Stien van MeldertDe Croes Marc, Meldert23II
10Victoria van BakergemshofVan Roy Paul, Denderleeuw15II
Merrieveulens van 1 jaar - Kampioenschap
Belle van den Egelenberg   •   Sterck Dirk
Merrieveulens van 2 jaar - Kleine maat
1Noor van TurkyenVinck Marcel, Nieuwkerken-Waas32I
2Fantasi van HazelbeekVan Buggenhout Anna, Drongen-Ressegem54I
3Lore van de SpoorwegVan Hoorebeke Maurice en zoon, Evergem45I
4Fara van HazelbeekVan Buggenhout Anna, Drongen-Ressegem53I
5Evita van de KleiputTindemans Ludo, Steendorp52I
6Kato van de BerghoeveBulteel-Pauwels Fam., Haasdonk38I
7Tinneke van de JacobetswegelDe Vos Marleen, Lembeke31II
Merrieveulens van 2 jaar - Middenmaat
1Vera van OoidonkCocquyt Julien, Deinze36
2Luna van LuchterenStal Van Doorselaere, Drongen37
3Astrid uit de LindeBulteel-Pauwels Fam., Haasdonk44
4Reine de la HaineCocquyt Daniel, Deinze St-M-L39
5Lies van de BoterhoeveImschoot Luc en Marcel, Beervelde Lochristi33
6Tina van BakergemshofVan Roy Paul, Denderleeuw43
7Marika van den EgelenbergRenaer Dries, Ophasselt35
8Elza van de LindenhoefImschoot Luc, Beervelde49
Merrieveulens van 2 jaar - Grote maat
1Tessa van MalderenVan Langenhove E / Weststrate M, Denderbelle42I
2Capucine de la ValleeBauters Frank, Ninove40I
3Zohra van LuchterenStal Van Doorselaere, Drongen46I
4Undine van de LindenhoefDe Boe Andre, Ophasselt34I
5Ultra van de LindehoefDe Boe Andre, Ophasselt48I
6Agricole van de BoterhoeveImschoot Luc en Marcel, Beervelde Lochristi55I
7Loes van 't RivierhofVerwilst Eric, Deinze50I
8Sara van de BoterhoeveDe Vos Willy, Lembeke41I
Merrieveulens van 2 jaar - Kampioenschap
Tessa van Malderen   •   Van Langenhove E / Weststrate M
Merries van 3 jaar - Kleine maat
1Kelly van LuchterenStal Van Doorselaere, Drongen65I
2Agnes van het MeestershofPauwels Jozef, Melsele70I
3Virgini van BoerkeshofVan Buggenhout Lutgarde, Erpe-Mere71I
4Eva van HazelbeekVan Buggenhout Valère, Aaigem67I
5Rani van 't SleewagenhofVan Bogaert Eric, Temse56I
6Rani van de MolenputDe Brabander Koen, Evergem72I
7Lutje van DrygotenDe Vos Willy, Lembeke63I
8Tina van 't KeuzegoedDesmet Jan, Nevele-Vosselare58I
Merries van 3 jaar - Grote maat
1Jutta van 't ZevekootDe Graeve D. en Ch., Erpe-Mere59I
2Victoria van LuchterenStal Van Doorselaere, Drongen57I
3Veerle van de SpoorwegVan Hoorebeke Didier, Evergem66I
4Estell van MeldertDe Graeve D. en Ch., Erpe-Mere62I
5Eva II van 't GroenenbroekVinck Marcel, Nieuwkerken-Waas61I
6Tine van de LindenhoeveDe Boe Jan, Ophasselt69I
7Gella van de KloosterdreefVanheule Gebr., Maldegem68I
8Dorine van de KleiputTindemans Ludo, Steendorp64I
Merries van 4 jaar
1Juna van BerchemWatte Steven, Ninove82I
2Coby van HalfwegImschoot Luc en Marcel, Beervelde Lochristi73I
3Dievinne van HazelbeekVan Buggenhout Anna, Drongen-Ressegem83I
4Belle-Fleur van de MolenputDe Brabander Koen, Evergem78I
5Kathy van 't KeerkenhofImschoot Luc en Marcel, Beervelde Lochristi74I
6Carmen van de MolenputDe Brabander Marnix, Evergem75I
7Donzelle van HazelbeekVan Buggenhout Valère en Lutgarde, Aaigem77I
8Miranda van 't KouterhofDe Vos Marleen, Lembeke79I
9Pauline van de PuipaertTack Kevin, Nazareth76I
Merries van 3 en 4 jaar - Kampioenschap
Juna van Berchem   •   Watte Steven
Reserve   •   Jutta van 't Zevekoot   •   De Graeve D. en Ch.
Merries van 5 jaar
1Agri-Lotte van LuchterenStal Van Doorselaere, Drongen89I
2Praline de CambronVan Langenhove E & Sterck D, Denderbelle & Voorde94I
3Mita van de StockPauwels Jozef, Melsele90I
4Tiene van de EgelenbergDe Graeve D. en Ch., Erpe-Mere95I
5Bertha van de SpoeleVinck Patrick, Temse93I
6Tessy van de MolenputDe Brabander Koen, Evergem91I
7Nina van 't KouterhofVlaemynck Steven, Vosselare92I
8Frida van de JacobetswegelDe Vos Willy, Andre, Marleen, Lembeke88I
Merries van 6 jaar
1Rozalie van HoogbeemdPauwels Jozef, Melsele100I
2Julie van de BoterhoeveImschoot Luc en Marcel, Beervelde Lochristi96I
3Bianca van HazelbeekVan Buggenhout Marnick-Elize-Virgini, Aaigem103I
4Louise van de BoterhoeveImschoot Luc en Marcel, Beervelde Lochristi97I
5Cynthia van de MolenputDe Brabander Marnix, Evergem101I
6Tessa van LuchterenStal Van Doorselaere, Drongen98I
7Lalune van de PaenhutVerwilst Eric, Deinze99I
8Fien van de NerenhoekhoeveCoppens Maurice, Herzele (Borsbeke)102I
Merries van 7 jaar
1Rani van LuchterenStal Van Doorselaere, Drongen108I
2Sandra van 't KeerkenhofVergauwen Eugeen, Bazel130I
3Agri-Anne van LuchterenStal Van Doorselaere, Drongen106I
4Diana van de BoterhoeveImschoot Luc en Marcel, Beervelde Lochristi105I
5Tina van 't KeerkenhofBulteel-Pauwels Fam., Haasdonk104I
6Julie van LuchterenStal Van Doorselaere, Drongen107I
7Sara van de BouwhoeveVlaemynck Steven, Vosselare109I
Merries van 8 jaar en ouder
1Cora van 't BloemendalVan Buggenhout Valère, Aaigem112I
2Marian van 't RoetaartCocquyt Daniel, Deinze St-M-L110I
3Tosca van HazelbeekVan Buggenhout Valère, Aaigem111I
Merries - Kampioenschap
Rani van Luchteren   •   Stal Van Doorselaere
Reserve   •   Rozalie van Hoogbeemd   •   Pauwels Jozef
Derde op tal   •   Cora van 't Bloemendal   •   Van Buggenhout Valère
Merries met afstammelingen
1Agrileene van de HeirhoeveStal Van Doorselaere, Drongen113
Hengsten van 7 jaar en ouder
gBuffalo van het KraayenhofCocquyt Julien, Deinze
gAdel van HazelbeekVan Buggenhout Lutgarde, Erpe-Mere
gCalas van 't DomineeshofPoelman Paul, Destelbergen
gIwan van WooldinkDe Bourdeaud’Huy Cyr, Maarkedal
gKarlo van de VlamingwegVerkest Charles en Gino, Vosselare
gUto van HazelbeekVan Buggenhout Lutgarde, Erpe-Mere